Zware stormen hebben in Scottsdale, Arizona, twee tenten vernield waar de auto’s voor de Scottsdale veiling in uitgestald waren. Diverse auto’s werden bedolven onder de balken van de tenten, andere auto’s werden blootgesteld aan de storm en hevige regenval. De nabijgelegen Barrett-Jackson veiling liep geen schade op.

Er zijn geen gewonden gevallen. Wat de schade aan de auto’s is, moet nog worden uitgezocht.

UPDATE (22-1-2010):
De schade is minder erg dan in eerste instantie werd gedacht. Er wordt nu met man en macht gewerkt om morgen de veiling voort te kunnen zetten.

Bron: www.azfamily.com via www.sportscarmarket.com

11 reacties

  1. @Kevski ..
    overal waar contracten en verzekeringsmaatschappijen opduiken kan het fingerpointing beginnen ..
    da,s universeel ..
    in bijv. Indonesie is er 1 gouden regel .. de grootste verliest ..
    dus aanrijding tussen motor en auto .. is de auto de schuldige ..
    dat geldt dan ook voor fiets / brommer / vrachtwagen ..

    no worries .. er zijn op 1 of andere manier ALTIJD getuigen ..

  2. En america kennede is het toch al het land van lawsuits, dus dat gaat nog leuk worden 😛 Ik ben gewoon benieuwd hoe zo’n contract eruit ziet? Want naar mijn idee zou de veuling verantwoordelijk zijn voor de auto;s aangezien ze ze op dat moment in beheer hebben.

    Piss’d of Pete stond er ook tussen…. 🙁

  3. Tsja, wij zijn gewoon praktisch en meedenkend (met de eigenaren van de auto’s) ingesteld. :mrgreen:

  4. raar dat je breintje direct in de “wie gaat dat betalen” modus schiet ..
    de tentenboer ??
    de weergoden ??
    de veilingmeesters ??
    de verkopers ??
    giro 555 ??

    emotie kan altijd afgekocht worden .. maar wie betaald ??
    verontrustende gedachte ..

    who,s with me ??

  5. Je zal je auto daar opgegeven hebben voor de veiling. Ben benieuwd wie er dan voor de schade op mag gaan draaien….?

  7. wowowow .. als je daar ooit geweest ben kan je je nauwelijks voorstellen dat het daar ooit kan stormen of regenen .. tis daar echt een freaking dry place ..

    @klassiekerrally .. staat er iets tussen van jouw gading ??

  8. Slecht nieuws natuurlijk voor alle eigenaren die jarenlang hun auto gerestaureerd en gekoesterd hebben.
    Een overzicht van de auto’s is hier te zien.

Comments are closed.